AKTUALNOŚCI PROJEKTU
Wakacje

Wakacje

Wszystkim nauczycielom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzymy również ,,naładowania baterii” aby z nowymi siłami mogli Państwo powrócić do pracy.

Bezpłatne warsztaty z programowania online w Klubie Młodego Programisty

Bezpłatne warsztaty z programowania online w Klubie Młodego Programisty

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach w Klubie Młodego Programisty to bezpłatne warsztaty z elementami programowania dla uczniów z klas 1-6.

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości,  mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów.

Życzy Zespół projektu Tu#programujeMY.

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy Państwu życzyć, by ten czas był spędzony w rodzinnej atmosferze oraz w spokoju i odpoczynku od codziennej pracy, a następny rok niech otworzy Państwu drogę do nowych szczytnych celów, przynosząc zadowolenie w realizacji osobistych i zawodowych aspiracji. Wszystkiego dobrego w Święta życzy Zespół projektu Tu#programujeMY2.

Szkolenie stacjonarne - Lanckorona

Szkolenie stacjonarne - Lanckorona

Szanowni Państwo! 19 i 20 października 2019 roku oraz 9 i 10 listopada 2019 roku o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Lanckoronie ul. Szkolna 5, 34-143 Lanckorona, odbędzie się szkolenie stacjonarne w ramach projektu Tu#programujeMY2. Uczestnikami szkolenia będą nauczyciele klas 1-3 z powiatu wadowickiego. 

Szkolenie stacjonarne - powiat wadowicki

Szkolenie stacjonarne - powiat wadowicki

Szanowni Państwo 

28, 29 września 2019 r. oraz 6 i 12 października 2019 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie, ul. Włókniarzy 10 a odbędzie się szkolenie stacjonarne w ramach projektu Tu#programujeMY2, uczestnikami szkolenia będą nauczyciele klas 1-3 z powiatu wadowickiego. 

Szkolenie stacjonarne - Marcyporębie

Szkolenie stacjonarne - Marcyporębie

Szanowni Państwo 14,15,21 i 22 września 2019 roku o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Marcyporębie, ul. Św. Floriana 19, odbędzie się szkolenie stacjonarne w ramach projektu Tu#programujeMY2. Uczestnikami szkolenia będą nauczyciele klas 1-3 z powiatu wadowickiego.

Witaj Szkoło!

Witaj Szkoło!

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty! Z okazji rozpoczynającego się Roku Szkolnego 2019/2020 pragniemy złożyć serdeczne życzenia.

Wakacje

Wakacje

Wszystkim nauczycielom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.